Menu
Strona główna

Hiszpański dla
początkujących


Jak zacząć naukę hiszpańskiego? 
Nic prostszego książki po hiszpańsku dla początkujących są doskonałym elementem wspomagającym osoby początkujące.
Ponadto w książkach znajdziesz nagrania mp3 po hiszpańsku z wyjaśnioną gramatyką.

Hiszpański dla
średniozaawansowanych


hiszpański dla początkującychksiążka po hiszpańsku dla średniozaawansowanych

Hiszpańskie czasy przeszłe, jeden z najważniejszych elementów nauki języka hiszpańskiego.
Od teraz gramatyka hiszpańska będzie niezwykle przyjazna.
 Na końca książki znajdziesz ćwiczenia gramatyczne na hiszpański czas przeszły.

Hiszpański dla
zaawansowanych


Hiszpański B2

Hiszpańskie subjuntivo to nie lada gratka.
Jednak z naszą książką po hiszpańsku gdzie najpierw przeczytasz opowiadanie, a na końcu znajdziesz wytłumaczone subjuntivo w sposób jakiego nie znasz!
Będzie łatwo i przyjemnie.

Książki po hiszpańsku na każdym poziomie, a dzięki nim:

     

Zapowiedź

AUDIOBOOKI PO HISZPAŃSKU - Czyli dzień w którym nagrywaliśmy audiobooki. Dzięki świetnej ekipie rodowitych Hiszpanów, udało nam się nagrać dwa audiobooki do książek : "Ana Lucia Cambia la vida" oraz "Un payaso loco zapnijcie pasy" Wyjątkowi ludzie pełni energii: Ana z Madrytu , Josep z Valencii, Ivy z Barcelony to oni nagrali dla Ciebie pełne zwariowanych historii audiobooki. Zobaczcie co się tam działo :D
Audiobooki po hiszpańsku to coś więcej niż książki to wyjątkowe uzupełnienie materiałów edukacyjnych. zobacz jak świetnie można bawić się w pracy :) 

audiobook po hiszpańsku

 audiobook po hiszpańsku A1


"La  biblioteca del misterio"
Ewa Włodarczyk
  kryminał po hiszpańskula biblioteca del misterio książka po hiszpańsku

Zaginął bibliotekarz, jeden z pretendentów Anity. Dziewczyna wysyłała list do każdego z nich ze wskazówkami gdzie znaleźć informację dotyczącą miejsca i dnia romantycznego spotkania, na które może przyjść tylko jeden z nich. 

W małej miejscowości zaginął bibliotekarz i czytelnik musi go znaleźć. Podczas dochodzenia ma różne przygody które służą przy okazji do powtórzenia słownictwa. Będzie trochę tajemniczo ale i wesoło.

Wskazówki będą umieszczone na ilustracjach. W razie pomyłki nasz detektyw (czytelnik) sam będzie musiał znaleźć i poprawić swój błąd.


Kim jest Ewa? 

Dicen que las casualidades no existen, así que no es una casualidad que hayas llegado hasta aquí. Por alguna razón quieres saber quién soy yo. Así que empecemos por el principio...

Nací en una familia sin raíces porque ninguno de mis antepasados perteneció a la tierra en la que le tocó vivir. Sin un pasado perfecto ni un futuro simple, crecí soñando con teletransportarme a lugares lejanos en un cerrar y abrir de ojos.

¿Y sabes? Encontré mi propio teletransportador. Las palabras bien unidas y estructuradas son capaces de trasladar a rincones jamás explorados y de hacer viajar en el tiempo entre sensaciones y emociones de lo más rebuscadas.
Soy Ewa Wlodarczyk y todo comenzó cuando decidí cumplir mis sueños... Y tú, ¿estás listo para cumplir los tuyos?

Przejdź do panelu Kreator
Sklep internetowy ana-lucia.pl oferuje książki po hiszpańsku dla początkujących, w tym kurs hiszpańskiego online oraz różnego rodzaju inne hiszpańskie książki. Jeżeli potrzebna jest Ci nauka hiszpańskiego lub kurs hiszpańskiego to dobrze trafiłeś nasze lekcje hiszpańskiego cieszą się dużym uznaniem wśród naszych klientów. Sprzedajemy książki po hiszpańsku, tłumaczymy teksty po hiszpańsku. Na rynku pracy hiszpański a zwłaszcza hiszpański dla początkujących jest językiem bardzo poszukiwanym, dlatego jeżeli nie wiesz jak nauczyć się hiszpańskiego zapoznaj się z naszą oferta a będziesz napewno zadowolony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do zakupów, nasi sprzedawcy pomogą w wyborze produktów.
Akceptuję

Dla zamówień powyżej 50 zł 

paczkomat gratis

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.