O Nas

Kursy po hiszpańsku i książki po hiszpańsku, darmowe lekcje po hiszpańsku na blogu. Cześć! Nazywam się Agnieszka i od najmłodszych lat obcuję z językiem hiszpańskim. Od lat prowadzę kursy języka hiszpańskiego na każdym poziomie. Lekcje hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży, od tego zaczynałam.  Obecnie skupiam się na przekazywaniu swojej wiedzy uczniom dorosłym.


Aby oferta była kompletna zdecydowałam się poszerzyć kadrę nauczycielską. Znajdziesz u nas kurs hiszpańskiego zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych, a nawet  kursy hiszpańskiego native speakerami!

Często słyszałam pytanie: jak się nauczyć hiszpańskiego? Nic prostszego nauka języka hiszpańskiego może być skuteczna, gdy odpowiednio się do niej podejdzie. Dobry mentor jest podstawą. 

Tak zaczęła się moja przygoda, zawsze brakowało mi materiałów szkoleniowych do nauki hiszpańskiego, dlatego też stworzyłam książki po hiszpańsku, obecnie wydałam pięć pozycji. Są to książki po hiszpańsku dla początkujących jak i zaawansowanych. 

Na tym jednak się nie kończy, wraz ze wzrostem zainteresowania językiem hiszpańskim podjęłam współpracę z naszą wspaniałą lektorką native Lucianą, która zajmuje się tworzeniem wpisów, są to właśnie teksty po hiszpańsku które znajdziecie na naszym blogu i to zupełnie za darmo. Jestem głęboko przekonana, że możemy stworzyć świetną społeczność osób uczących się hiszpańskiego. 

Wraz z rosnąca potrzebą znalazłam dla Ciebie Aleksandę, świetna nauczycielka, która pomoże każdemu w przygotowaniach do matury z języka hiszpańskiego. Ola prowadzi kursy hiszpańskiego dla maturzystów, jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub potrzebujesz pomocy koniecznie się z nami skontaktuj. 


Inni o mnie: 

Agnieszka Wiśniewska lektor języka hiszpańskiego, od lat prowadząca indywidualne zajęcia dla osób chcących nauczyć się języka hiszpańskiego. Co ciekawe, autorka nie skończyła nigdy iberystyki. Języka nauczyła się dzięki najbliższej rodzinie, która wyemigrowała do Hiszpanii.

Systematyczne wyjazdy i bardzo wczesna, stała ekspozycja na mówiony język sprawiły, że nie tylko perfekcyjnie opanowała hiszpański, ale także przesiąknęła atmosferą Hiszpanii, poznała od podszewki jej zwyczaje i całe bogactwo kulturalne.   

Te doświadczenia sprawiły, że w późniejszym czasie z łatwością zdała maturę z języka hiszpańskiego oraz egzamin DELE. Już na studiach rozpoczęła pracę korepetytora, która na przestrzeni 15 lat zaowocowała wypracowaniem własnego sposobu nauczania języka hiszpańskiego.

Autorka opracowała metodę, która jest w stanie sprawić, że nawet najbardziej oporny uczeń nauczy się posługiwać językiem hiszpańskim w naturalny sposób. Lekcje hiszpańskiego opierają się zawsze na praktyce i minimum gramatyki. Liczne sukcesy zrodziły pomysł stworzenia cyklu książek „Ana Lucía”, doskonałe książki po hiszpańsku  Przygody głównej bohaterki opisane prosto i z humorem - wszystko po to, by mówienie w języku hiszpańskim stało się dostępne dla każdego!

Od Autorki:

„Dla mnie, jako lektora, zawsze najtrudniejszym elementem przygotowania do zajęć hiszpańskiego  było znalezienie odpowiednich materiałów do prowadzenia konwersacji na dany temat.
Brakuje pomocy naukowych w języku hiszpańskim, które wykorzystywałyby słownictwo użytkowe z danej dziedziny, skondensowane w przystępnym i obrazowym tekście. Mam nadzieję, że przygody Ana Lucía staną się przyjemną lekturą dla uczących się języka hiszpańskiego oraz bogatym zbiorem materiałów i inspiracji dla lektorów.

 

 

Sklep internetowy ana-lucia.pl oferuje książki po hiszpańsku dla początkujących, w tym kurs hiszpańskiego online oraz różnego rodzaju inne hiszpańskie książki. Jeżeli potrzebna jest Ci nauka hiszpańskiego lub kurs hiszpańskiego to dobrze trafiłeś nasze lekcje hiszpańskiego cieszą się dużym uznaniem wśród naszych klientów. Sprzedajemy książki po hiszpańsku, tłumaczymy teksty po hiszpańsku. Na rynku pracy hiszpański a zwłaszcza hiszpański dla początkujących jest językiem bardzo poszukiwanym, dlatego jeżeli nie wiesz jak nauczyć się hiszpańskiego zapoznaj się z naszą oferta a będziesz napewno zadowolony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do zakupów, nasi sprzedawcy pomogą w wyborze produktów.