Menu
Strona głównaKsiążki EbookPakiet książek dla początkujących A1-A2

Pakiet książek dla początkujących A1-A2

60,51 zł 49,00 zł

Wysyłka: natychmiast
Produkt dostępny
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:sztuka

Pakiet dwóch książek po hiszpańsku format eBook.

Format mobi+epub


Rozwijaj wszystkie umiejętności związane z posługiwaniem się językiem hiszpańskim. Poznawaj nie tylko nowe słownictwo hiszpańskie, sformułowania i reguły gramatyczne, ale przede wszystkim ucz się poprawnie wykorzystywać je w codziennej komunikacji i różnorodnych kontekstach.
Opowiadania Ana Lucía To nauka hiszpańskiego, dzięki której wykorzystasz je w codziennej komunikacji w różnorodnych kontekstach. Nic cię nie zaskoczy, bo poradzisz sobie w każdej sytuacji, biegle używając hiszpańskiego oraz perfekcyjnie rozumiejąc ten język. Będziesz to robił z pewnością siebie. Poczujesz satysfakcję. Zauważysz, że twoja wiedza na temat języka hiszpańskiego jest intuicyjna i bezbłędna. Zero stresu i zażenowania z powodu blokady przed mówieniem w obcym języku. O tym możesz zapomnieć. O tych niemiłych chwilach, kiedy szukasz w głowie odpowiednich słów i konstrukcji językowych, które jak na złość gdzieś uleciały.


Titulo: Ana Lucia busca piso. - Hiszpański dla początkujących książka

Nivel:  A1-A2.
Idioma: español
Páginas: 60/ A5
Formato : mobi + epubW tej kolejnej książce Any Lucii, decyduje się przeprowadzić się do mieszkania w Krakowie, jako że jest już zmęczona współdzieleniem mieszkania z problematycznymi lokatorami. Zdecydowała się zostać u swojej najlepszej przyjaciółki Viktorii ale wkrótce okaże się, że nie będzie to możliwe. To powoduje że musi poszukać mieszkania dla niej samej żeby żyć sama. Nie zabraknie przygód podróżniczych.
 
Kiedy już przeczytasz tą ciekawa historię może zapoznać się z:
⇒ El vocabulario que es necesario para alquilar un piso, casa o apartamento. ( słownictwo związane z wynajmowaniem nieruchomości)
⇒ ¿En qué consiste un contrato? - Información más importante. (jakie informacje zawiera umowa - najważniejsze informacje)


W naszej książce nie może zabraknąć ćwiczeń
  -> Tym razem są to zdania do przetłumaczenia na język hiszpański: 

⇒ Las preguntas más frecuentes cuando queremos alquilar un piso. (Najczęstrze pytania gdy chcemy wynająć mieszkanie)
⇒ Preguntas conectadas con las palabras alquiler, alquilar y otras mas frecuentes (Pytania związane ze słowami wynajem,wynajmować, i inne).
⇒ Preguntas conectadas con las palabras: mudanza; mudarse. (Pytania związane ze słowami przeprwadzka, przeprowadzać się)
⇒ Preguntas si quieres alquilar el piso para un corto periodo de tiempo (vacaciones).(Pytania gdy chcesz wynająć mieszkanie na krótki okres czasu, np. wakacje)
⇒Preguntas conectadas con la palabra fianza o con la ubicación de piso.(Pytania związane ze słowem kaucja, położenie mieszkania)

Standardowo jak w każdej naszej publikacji na końcu książki znajdziesz klucz do ćwiczeń.


Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Klienci polecają również: