Strona głównaKsiążki papierowePakiet ksiązek po hiszpańsku od A1-B2

Pakiet ksiązek po hiszpańsku od A1-B2

128,50 zł 95,99 zł

Wysyłka:24 godziny
Produkt dostępny
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:sztuka

PAKIET CZTERECH KSIĄŻEK PO HISZPAŃSKU OD POZIOMU PODSTAWOWEGO DO ZAAWANSOWANEGO. 

Pakiet 4 książek od A1-B2

Pakiet 4 książek opowiadają historię Any i razem z nią przeżywamy mnóstwo przygód.
Jednocześnie uczysz się języka hiszpańskiego, z którego korzysta się na co dzień, a nie typowo „podręcznikowego”.Książki świetnie motywują do dalszej nauki i jeśli masz wątpliwości co do sensu poznawania języka hiszpańskiego to po przeczytaniu choć jednej historii, twoje zmartwienia powinny zniknąć.

Przy książkach znajdziesz również zakładki, za pomocą których nauczysz się przydatnych wyrażeń w języku hiszpańskim tak jak i najpopularniejszych czasowników wraz z odmianą.

Ana lucia Cambia la vida

Fantastyczna opowieść dla osób początkujących, już po kilku godzinach zajęć hiszpańskiego będziesz w stanie ją przeczytać i co najważniejsze zrozumieć tak aby w intuicyjny sposób zapamiętać wyrażenia, słówka ect.

Historia opowiada o dziewczynie, która postanowiła  przyjechać do Polski z Hiszpanii. Podczas podróży poznaje  chłopaka podróżującego autosotpem. Co się stanie? Jak potoczą się ich losy?  Ogromną zaletą dla Ciebie jest to, że z boku każdej strony znajduje się przydatny słowniczek hiszpański z trudniejszymi lub ważnymi słowami, oraz odmianami czasowników nieregularnych. Na końcu opowiadania został wytłumaczony zakres gramatyki użytej w tekście  razem z nagraniami wideo gdzie dokładnie wytłumaczone są jeszcze raz zagadnienia gramatyczne, po każdym temacie są ćwiczenia kontrolne.

Ana Lucia a la vuelta de la esquina

W tej kolejnej książce dla średniozaawansowanych Any Lucii, decyduje przeprowadzić się do mieszkania w Krakowie, jako że jest już zmęczona współdzieleniem mieszkania z problematycznymi lokatorami.

Ana Lucia zdecydowała się zostać u swojej najlepszej przyjaciółki Viktorii ale wkrótce okaże się, że nie będzie to możliwe. To powoduje że musi poszukać mieszkania dla niej samej żeby żyć sama. Nie zabraknie przygód podróżniczych.

Ana Lucia y los Mayas

To opowiadanie po hiszpańsku, poziom A2-B1. Bohaterowie wyruszają do Meksyku! W tej książce poznasz różnice między językiem hiszpańskim w Hiszpanii i Meksyku. Dzięki ciekawej i wciągającej historii utrwalisz nowo poznane słownictwo a trudniejsze wyrażenia i kolokwializmy znajdziesz w słowniczku. Na końcu książki przypomniana gramatyka (zestawienie czasów przeszłych) oraz ćwiczenia z kluczem.

Ana Lucia i Majowie to dydaktyczna i zabawna historia dla każdego, kto lubi podróżować i poznawać nowe kultury. Opowiada historię Any, Marvina i Victorii, którzy wkraczają w interesującą przygodę, gdy odkrywają, że Marvin musi udać się do Meksyku, aby odnowić swoje dokumenty. Ana i Victoria postanawiają towarzyszyć mu, aby nie czuł się samotny w swojej podróży, ale nie spodziewają się sytuacji, które spotkają ich wszystkich.

Una aventura sobre ruedas con Ana Lucia

Una aventura sobre ruedas con Ana Lucia to pełne akcji opowiadanie po hiszpańsku. Poznasz także kolokwializmy hiszpańskie.

Akcja toczy się w Krakowie i Zakopanym. Jest to opowiadanie mówiące o innowacyjnych produktach, w tym opowiadaniu przedstawiony jest samochód elektryczny. Opowiedziana w humorystyczny sposób walka z nowymi technologiami i ciekawą historią po hiszpańsku, poznasz słownictwo hiszpańskie, nauczysz się jak wykorzystywać zgromadzoną wiedzę w życiu codziennym. Ta książka skupia się głównie na hiszpańskich kolokwializmach. Na końcu stron znajdziesz wyjaśnione po hiszpańsku powiedzonka hiszpańskie. Na końcu historii wyjaśnione subjuntivo razem z ćwiczeniami z kluczem.

 


Książki opowiadają historię Any i razem z nią przeżywamy mnóstwo przygód, jednocześnie ucząc się języka hiszpańskiego. Uczymy się żywego języka hiszpańskiego, z którego się korzysta na co dzień, a nie typowo „podręcznikowego”. 

Każda z tych historii jest inna i skierowana jest również do osób z różną znajomością języka hiszpańskiego. Nawet jeśli Twój poziom hiszpańskiego nie jest wysoki i zaczynasz dopiero naukę od podstaw to jeśli wybierzesz książkę dostosowaną do swojego poziomu to nie zniechęcisz się.

Książki świetnie motywują do dalszej nauki i jeśli masz wątpliwości co do sensu poznawania języka hiszpańskiego to po przeczytaniu choć jednej historii, Twoje zmartwienia powinny zniknąć.

Przy książkach znajdziesz również zakładki, za pomocą których nauczysz się przydatnych wyrażeń w języku hiszpańskim tak jak i najpopularniejszych czasowników wraz z odmianą.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Klienci polecają również:
Sklep internetowy ana-lucia.pl oferuje książki po hiszpańsku dla początkujących, w tym kurs hiszpańskiego online oraz różnego rodzaju inne hiszpańskie książki. Jeżeli potrzebna jest Ci nauka hiszpańskiego lub kurs hiszpańskiego to dobrze trafiłeś nasze lekcje hiszpańskiego cieszą się dużym uznaniem wśród naszych klientów. Sprzedajemy książki po hiszpańsku, tłumaczymy teksty po hiszpańsku. Na rynku pracy hiszpański a zwłaszcza hiszpański dla początkujących jest językiem bardzo poszukiwanym, dlatego jeżeli nie wiesz jak nauczyć się hiszpańskiego zapoznaj się z naszą oferta a będziesz napewno zadowolony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do zakupów, nasi sprzedawcy pomogą w wyborze produktów.