Menu
Strona głównaStrefa lektorów - współpraca

Strefa lektorów - współpraca

Jesteś osobą kreatywną, masz swój projekt, pomysł, chcesz wydać własną książkę związaną z językiem hiszpańskim? Napisz do nas aventuraespana@gmail.com 
Opisz kim jesteś i czym się zajmujesz, odezwiemy się na pewno! Zapraszam do współpracy.


                                                                                                                                                                 Agnieszka Wiśniewska 
Inny model współpracy to: Jesteś lektorem hiszpańskiego? To znaczy, ze jesteś w dobrym miejscu.
Zapraszamy do współpracy - szczegóły oferty:

Czym jest Ana Lucía ?

Jest to zbiór opowiadań głównej bohaterki w oparciu o życie codzienne, dzięki czemu możemy opisać każdą sytuację, która nas spotyka w życiu i ”ubrać” ją w ciekawą historię. W ten sposób przekazujemy czytelnikowi słownictwo związane z daną tematyką życia codziennego. W opowiadaniach znajdziemy kolokwializmy, dialogi, nie boję się używać wulgaryzmów (w rozsądnej ilości). Jest to bardzo ważne, ponieważ często zdarza się tak, że ludzie którzy uczą się jedynie z książek, nie mają możliwości poznać prawdziwego, żywego języka. W momencie wyjazdu do kraju hiszpańskojęzycznego, mówią „dziwnie” - w sposób w jaki kompletnie nie mówi się w życiu codziennym. Osoby te nie rozumieją mowy potocznej, którą przecież posługujemy się na co dzień! Mnie jako lektorce zawsze najbardziej zależy na przekazaniu języka mówionego: co z tego, że ktoś będzie potrafił pięknie gramatycznie mówić, a pójdzie na drinka z hiszpanami to nic nie zrozumie ;)

‣ Coraz więcej ludzi chce poznać ten język – żeby się „dogadać” dlatego teraz możesz uczyć wg. mojej idei, wykorzystując opowiadania do prowadzenia swoich zajęć. Dzięki naszej współpracy możesz zarobić - jak? To proste!

Każdy nauczyciel na swoją grupę uczniów, mnie zależy na oferowaniu przez Ciebie, moich książek swoim uczniom i sprzedawaniu ich. Każdy egzemplarz sprzedany to dla Ciebie 50% prowizji od każdej sprzedanej książki.

Jak to wygląda krok po kroku:

1. OFERUJESZ KSIĄŻKI SWOIM UCZNIOM

2. SKŁADASZ U MNIE MAILOWE ZAMÓWIENIE I PŁACISZ TYLKO 50%,

RESZTA ZOSTAJE U CIEBIE!

3. JA POKRYWAM KOSZTY WYSYŁKI

4. TY DOSTAJESZ PO JEDNYM EGZEMPLARZU GRATIS PRZY

ZAMÓWIENIU PRZYNAJMNIEJ 5 szt.

5. POZA TYM ŻE ZAROBISZ, MASZ MATERIAŁ NA LEKCJE, DZIĘKI KTÓREMU PRZEPROWADZISZ CIEKAWĄ KONWERSACJĘ NA SWOICH

ZAJĘCIACH. DODATKOWO JEŻELI MASZ SWOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ, BLOGA, VLOGA MOŻESZ UMIEŚCIĆ NASZĄ REKLAMĘ U SIEBIE NA STRONIE DZIĘKI CZEMU PRZYCIĄGNIESZ KOLEJNYCH KLIENTÓW NA KTÓRYCH ZAROBISZ. MY ODWDZIĘCZYMY SIĘ TYM SAMYM I UMIEŚCIMY W NASZEJ WITRYNIE TWOJĄ OFERTĘ!


                                                                                                                                           
                                                                                     ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
wystarczy że napiszesz do nas maila: aventuraespana@gmail.com

Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję

Dla zamówień powyżej 30 zł 

paczkomat gratis

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.