Strona głównaStrefa lektorów - współpraca

Strefa lektorów - współpraca

Jesteś osobą kreatywną, masz swój projekt, pomysł, chcesz wydać własną książkę po hiszpańsku,  Napisz do nas aventuraespana@gmail.com  Opisz kim jesteś i czym się zajmujesz, odezwiemy się na pewno! Zapraszam do współpracy.

                                                                                                                                                                                                 Agnieszka Wiśniewska Inny model współpracy:
Jesteś lektorem hiszpańskiego? To znaczy, ze jesteś w dobrym miejscu.

Czym są książki po hiszpańsku Ana Lucía ?

Jest to zbiór opowiadań po hiszpańsku głównej bohaterki w oparciu o życie codzienne, dzięki czemu możemy opisać każdą sytuację, która nas spotyka w życiu i ”ubrać” ją w ciekawą historię. W ten sposób przekazujemy czytelnikowi słownictwo związane z daną tematyką życia codziennego. W opowiadaniach znajdziemy  hiszpańskie kolokwializmy, dialogi. Jest to bardzo ważne, ponieważ często zdarza się tak, że ludzie którzy uczą się jedynie ze "zwykłych" podręczników hiszpańskich, nie mają możliwości poznać prawdziwego, żywego języka. W momencie wyjazdu do kraju hiszpańskojęzycznego, mówią „dziwnie” - w sposób w jaki kompletnie nie mówi się w życiu codziennym. Osoby te nie rozumieją hiszpańskiej mowy potocznej, którą przecież posługujemy się na co dzień! Mnie jako lektorce zawsze najbardziej zależy na przekazaniu języka mówionego: co z tego, że ktoś będzie potrafił pięknie gramatycznie mówić, a pójdzie na drinka z hiszpanami to nic nie zrozumie ;)

‣ Coraz więcej ludzi chce poznać  język hiszpański – żeby się „dogadać” dlatego teraz możesz uczyć wg. mojej idei, wykorzystując opowiadania po hiszpańsku do prowadzenia swoich zajęć. Dzięki naszej współpracy możesz zarobić - jak? To proste!

Każdy nauczyciel na swoją grupę uczniów, mnie zależy na oferowaniu przez Ciebie, moich książek po hiszpańsku swoim uczniom i sprzedawaniu ich. Każdy egzemplarz sprzedany to dla Ciebie 30% prowizji od każdej sprzedanej książki.

Jak to wygląda krok po kroku?

1. OFERUJESZ KSIĄŻKI SWOIM UCZNIOM

2. SKŁADASZ U MNIE MAILOWE ZAMÓWIENIE I PŁACISZ TYLKO 70%,

RESZTA ZOSTAJE U CIEBIE!

3. JA POKRYWAM KOSZTY WYSYŁKI

4. TY DOSTAJESZ PO JEDNYM EGZEMPLARZU GRATIS PRZY

ZAMÓWIENIU PRZYNAJMNIEJ 5 szt.

5. POZA TYM ŻE ZAROBISZ, MASZ MATERIAŁ NA LEKCJE HISZPAŃSKIEGO, DZIĘKI KTÓREMU PRZEPROWADZISZ CIEKAWĄ KONWERSACJĘ NA SWOICH ZAJĘCIACH. DODATKOWO JEŻELI MASZ SWOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ, BLOGA, VLOGA MOŻESZ UMIEŚCIĆ NASZĄ REKLAMĘ U SIEBIE NA STRONIE DZIĘKI CZEMU PRZYCIĄGNIESZ KOLEJNYCH KLIENTÓW NA KTÓRYCH ZAROBISZ. MY ODWDZIĘCZYMY SIĘ TYM SAMYM I UMIEŚCIMY W NASZEJ WITRYNIE TWOJĄ OFERTĘ!

                                                                                                                                                                                                                                ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACYwystarczy że napiszesz do nas maila: aventuraespana@gmail.com

Sklep internetowy ana-lucia.pl oferuje książki po hiszpańsku dla początkujących, w tym kurs hiszpańskiego online oraz różnego rodzaju inne hiszpańskie książki. Jeżeli potrzebna jest Ci nauka hiszpańskiego lub kurs hiszpańskiego to dobrze trafiłeś nasze lekcje hiszpańskiego cieszą się dużym uznaniem wśród naszych klientów. Sprzedajemy książki po hiszpańsku, tłumaczymy teksty po hiszpańsku. Na rynku pracy hiszpański a zwłaszcza hiszpański dla początkujących jest językiem bardzo poszukiwanym, dlatego jeżeli nie wiesz jak nauczyć się hiszpańskiego zapoznaj się z naszą oferta a będziesz napewno zadowolony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta oraz do zakupów, nasi sprzedawcy pomogą w wyborze produktów.